Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 28 stycznia 2009

Blue January

Program (kolejny LookTV) oddany, pogoda pod psem, gardło boli a i głowa też. Słowem, typowe objawy zimowego przesilenia. Nie wiem czy to już pora, ale i mnie dopadło. Czy jest na to lek? Czy to się zasypuje, zalewa a może udawać, że nic się nie stało... Nic z tych rzeczy. Myślę, że trzeba znaleźć jakiś pozytywny punkt na horyzoncie i wpatrując się weń, odpowiednio ustawiać resztę według niego. Tylko jak ten punkt znaleźć, oto jest pytanie.
Póki co, zajmuję się finalizowaniem scenariuszy następnych trzech odcinków LookTV oraz szukaniem innych ciekawych wyzwań. W ramach reorganizacji, ustawiam też nieco inaczej produkcję programu oraz jego postprodukcję. Roboty co niemiara. Co prawda efekty widać będzie dopiero za jakiś czas, ale planować i wykonywać trzeba to wszystko już teraz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz