Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 20 marca 2012

Chevroleta rośnie o 49%


Od początku roku łącznie sprzedano w Polsce 2 288 sztuk nowych modeli Chevrolet. Oznacza to 49-proc. wzrost w stosunku to analogicznego okresu rok wcześniej, kiedy firma sprzedała 1 537 aut.
Według danych IBRM Samar, w lutym Chevrolet zanotował sprzedaż na poziomie 1 129 sztuk. To wzrost o 38% w stosunku do wyniku sprzedaży w lutym 2011 (819 sztuk). Nieustająco najpopularniejszym modelem w naszym kraju jest Aveo. Łącznie Aveo Classic i nowe Aveo zostały sprzedane w ilości 591 egzemplarzy (to ponad połowa nowych modeli Chevrolet, które znalazły nabywców w minionym miesiącu i o 29% wyższa sprzedaż Aveo niż w lutym 2011 roku). 

Od momentu wprowadzenia na rynek nowej generacji Aveo, model ten z miesiąca na miesiąc cieszy się coraz większą popularnością. 

Drugim modelem pod względem ilości sprzedanych sztuk w ubiegłym miesiącu był Chevrolet Spark: z salonów sprzedaży wyjechało w lutym 220 nowych egzemplarzy najmniejszego oferowanego modelu Chevrolet, czyli o 28% więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej. 

Trzecie miejsce na podium tradycyjnie zajmuje Cruze z wynikiem sprzedaży na poziomie 163 sztuk, czyli o 10% więcej niż w lutym 2012 r. 

Wszystkie pozostałe oferowane obecnie modele również zanotowały wzrost sprzedaży w porównaniu do lutego 2011 roku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz