środa, 28 marca 2012

Fiat Bravo Street


Debiutujący w Genewie Fiat Bravo Street to nowa edycja specjalna uosabiająca trendy młodych mieszkańców miast: miasto postrzegane jest jako pulsujące centrum tętniącego życiem świata, gdzie najbardziej liczy się swoboda, wyjście poza tradycyjne, konformistyczne schematy, gdzie ważne jest aby przyciągnąć uwagę, ale bez zbędnej pretensjonalności.
Fiat Bravo w wersji specjalnej Street wpisuje się w tego ducha poprzez nowe elementy wyposażenia i przystępną cenę. To propozycja dla zaawansowanego technologicznie pokolenia, które buduje swój charakter na nowinkach technicznych, a nowe relacje społeczne traktuje jako punkt wyjścia dla nowych doświadczeń życiowych.

Bravo Street będzie dostępny z dwiema jednostkami napędowymi: benzynową 1.4 T-Jet o mocy 120 KM oraz dieslem 1.6 Multijet o mocy 120 KM.

Z zewnątrz nowa seria specjalna przyciąga wzrok czerwonymi zaciskami hamulców widocznymi przez 17-calowe felgi aluminiowe. Same felgi, w błyszczącym czarnym kolorze wykończone ekskluzywnymi wstawkami w barwie diamentu, harmonizują z licznymi lśniącymi czarnymi dodatkami na karoserii samochodu: od górnej i dolnej kraty wlotu powietrza poczynając, na obudowach lusterek i obwódkach świateł przeciwmgłowych kończąc.

Charakterystycznym elementem serii Street będzie też dedykowane specjalnie dla tego modelu logo. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz