wtorek, 20 marca 2012

Internauci lubią Audi


Audi A6 w kategorii „samochód dla biznesmena“ i system Night Vision AUDI w kategorii „najlepsze rozwiązanie technologiczne“, zostały nagrodzone w pierwszej edycji plebiscytu THE BEST CAR 2011 rozpisanego wśród czytelników serwisu motoryzacyjnego OnetMoto.pl
THE BEST CAR 2011 to konkurs przeprowadzony wśród 13 milionów użytkowników portalu Onet, którzy wybierali najlepsze samochody roku 2011. Spośród wszystkich modeli samochodów, oferowanych w Polsce w ubiegłym roku, dziennikarze motoryzacyjni Onetu, wskazali sześciu kandydatów w każdej kategorii. Wygrywał samochód, który zgromadził największą liczbę głosów internautów.

Niekwestionowanym zwycięzcą kategorii „samochód dla biznesmena“ zostało Audi A6, natomiast pierwsze miejsce w kategorii „najlepsze rozwiązanie technologiczne“ przypadło systemowi Night Vision Audi.

Audi A6, to jeden z liderów w swojej klasie, limuzyna mająca bardzo silną pozycję na rynku. Świadczy o tym nie tylko dobra sprzedaż, ale i liczne nagrody zdobywane w prestiżowych konkursach, w tym triumf w plebiscycie na Światowy Samochód Roku 2005.

Night vision AUDI, czyli asystent jazdy nocnej z funkcją rozpoznawania pieszych przy pomocy kamery termowizyjnej, rejestruje przestrzeń przed pojazdem i wyświetla sylwetki pieszych rozpoznanych z odległości 15–90 metrów. Jeżeli system wykryje niebezpieczeństwo zderzenia pojazdu z pieszym, kontury przechodnia na ekranie zabarwią się na czerwono, a kierowca usłyszy sygnał ostrzegawczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz