Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 20 marca 2012

Akcja naprawcza - Fiat Sedici


Jak poinformowała firma Fiat Auto Poland, wybrane egzemplarze modelu Fiat Sedici mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.
Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Fiat Auto Poland, wybrane egzemplarze modelu Fiat Sedici (auta wyprodukowane w okresie od listopada 2011 do stycznia 2012) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Otóż w niektórych samochodach przegub dolny kolumny kierownicy mógłby zostać nieprawidłowo zamontowany, co teoretycznie mogłoby spowodować utratę kontroli nad kierowanym pojazdem.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 30 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Wszyscy klienci, który zakupili samochody objęte akcją naprawczą, są powiadamiani przez autoryzowanych partnerów indywidualnymi listami i wzywani do autoryzowanych serwisów w celu przeprowadzenia kontroli i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Fiat Auto Poland S.A. (adres: ul. Komorowicka 79, 43-300 Bielsko-Biała; infolinia: 00800 3428 0000; www.fiat.pl).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz