Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 26 marca 2012

Minivan - Dacia Lodgy


Nowa Dacia Lodgy trafić ma w gusta klientów, którzy szukają funkcjonalnego auta w atrakcyjnej cenie, jednak z powodu ograniczonych możliwości finansowych koncentrowali oni wcześniej swoją uwagę na rynku wtórnym. Kiedy nowa Dacia pojawi się w polskich salonach sprzedaży?
Jak informuje nas firma Renault Polska, Dacia Lodgy wchodzi na nasz rynek jesienią. Prawdopodobnie będzie to wrzesień. W związku z tym, polskie ceny powinny być znane kilka tygodni wcześniej.

Tymczasem we Francji, która należy do najważniejszych rynków eksportowych marki Dacia, najtańsza wersja rodzinnego modelu Lodgy została wyceniona na 9 900 EUR. Jest to samochód dysponujący silnikiem 1.6 MPI, który rozwija moc 85 KM.

Najdroższa wersja Dacii Lodgy kosztuje natomiast we Francji 16 500 EUR. Jest to samochód w wersji Prestige, którego napędza jednostka 1.5 dCi 110.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz