środa, 25 kwietnia 2012

More light - więcej światła... w aucie


Długo oczekiwana wiosna nareszcie nadeszła. Nic dziwnego, że łapczywie chwytamy każdy promień słońca czy powiew świeżego, ciepłego powietrza. Dzięki szyberdachowi można zaprosić wiosnę również do wnętrza auta.
Dzięki szyberdachom montowanym w różnego typu pojazdach, jazda samochodem staje się nie tylko bardziej komfortowa, ale także zdrowsza i bezpieczniejsza. Wpadające przez okna dachowe słońce rozjaśnia wnętrze i nie tylko czyni go optycznie przestronniejszym, ale wpływa także na poprawę nastroju pasażerów. Ponadto, okna dachowe gwarantują ciche, równomierne wietrzenie pojazdu oraz zapewniają przyjemną świeżość bez uciążliwych przeciągów, które powstają przy otwartych oknach bocznych. Z przeprowadzonych badań wynika, że szyberdachy zapewniają doskonałą cyrkulację świeżego powietrza, co zwiększa koncentrację kierowcy, a tym samym bezpieczeństwo jazdy.

Steruj słońcem, wiatrem i deszczem
Dzięki szerokiej gamie sterowań, od manualnego za pomocą rączki czy gryfu przez elektryczne po elektroniczne typu soft touch z funkcją pamięci preferowanego położenia szyberdachu, każdy kierowca znajdzie coś dla siebie.

Okna dachowe Webasto są wyposażone w automatyczne systemy podnoszące funkcjonalność urządzenia:
• Auto-Close: zamyka szyberdach po wyłączeniu zapłonu i chroni pojazd przed deszczem;
• Auto-Retract: skutecznie zapobiega zamykaniu się dachu, gdy w świetle otworu znajduje się jakikolwiek przedmiot.

Montowany opcjonalnie czujnik deszczu automatycznie zamyka dach przy pierwszej kropli.

Szyberdachy wiodących na rynku marek takich, jak np. Webasto wykonane są z bezpiecznego, wytrzymałego szkła, które zatrzymuje promieniowanie cieplne i UV. Wybrane modele umożliwiają opcjonalny montaż rolety przeciwsłonecznej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz