Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Nowa Skoda Rapid


Podczas targów motoryzacyjnych Auto China 2012, Skoda ogłosiła, że nowa kompaktowa limuzyna marki będzie się nazywać Rapid. Jeszcze przed końcem tego roku samochód zadebiutuje na rynku europejskim.
Wprowadzając model Rapid, Skoda oferuje swoim klientom atrakcyjny, rodzinny samochód reprezentujący rosnący w siłę segment pomiędzy Fabią i Octavią. Zaprezentowany w Chinach koncept MissionL daje pogląd na stylistykę samochodu. By dopasować design wnętrza do wymagań rynku chińskiego, marka Skoda przeprowadziła szereg badań i analiz dotyczących indywidualnych upodobań odbiorców pochodzących z Chin. MissionL China i zbudowany na jego podstawie kompaktowy sedan idealnie odpowiadają na te zapotrzebowania. Europejski wariant konceptu stylistycznego MissionL został zaprezentowany w ubiegłym roku we Frankfurcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz