Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 8 kwietnia 2012

Panda ma prawo zadrżeć...


Volkswagen AG na Słowacji wystartował z produkcją modelu Volkswagen up! w wersji pięciodrzwiowej. Samochód ma już na koncie sporo sukcesów, w tym tytuł World Car of the Year 2012.
Koncern szacuje, że produkcja modelu Volkswagen up! w wersji 5-drzwiowej oraz 3-drzwiowej, która wystartowała jeszcze w roku ubiegłym, rozkładać się będzie mniej więcej w proporcji 50:50. 5-drzwiowy Volkswagen up! pojawi się w niemieckich salonach dealerskich w maju, natomiast pierwsze zamówienia potencjalni klienci mogli złożyć już w marcu. Na polskim rynku samochód w omawianej wersji kosztować będzie od 32 350 zł. Obok Volkswagena up! na Słowacji wytwarzane są również egzemplarze siostrzanych modeli Skoda Citigo oraz SEAT Mii. 19 marca, a więc prawie cztery tygodnie przed wcześniej planowanym terminem, uruchomiono produkcję tych aut w systemie trzyzmianowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz