wtorek, 8 maja 2012

Cennik - nowa Kia Cee'd


Ceny nowej Kii cee'd w Polsce zaczynają się od 50 000 złotych a kombi wymaga dopłaty 3 000 złotych.
Kia cee'd w wersji pięciodrzwiowej, która pojawi się w polskich salonach w maju, została wyceniona na 49 990 złotych. Kombi wymaga dopłaty 3 000 złotych i ta wersja jest już dostępna w ogłoszonym niedawno cenniku, jednak realizacja zamówień na kombi nastąpi zaraz po wakacjach.

Nowa Kia ceed oferta modelowa z cennikiem

Nowy cee'd dostępna jest w wersjach wyposażenia S/M/L/XL. Na uwagę zasługuje w tym miejscu bardzo bogate wyposażenie dostępne już w wersji podstawowej. Obejmuje ono między innymi: 6 poduszek powietrznych, elektryczne wspomaganie kierownicy, ESC z ABS, HAC, VSM, światła projekcyjne, centralny zamek, komputer pokładowy, radio CD/MP3 z USB, AUX, iPod – sterowane z kierownicy, konsolę centralną z podłokietnikiem, ekektrycznie sterowane szyby przednie, elektrycznie sterowane lusterka, koło dojazdowe, regulację kolumny w dwóch płaszczyznach i wysokości fotela kierowcy. Klimatyzacja manualna z funkcją chłodzenia schowka wymaga dopłaty 3 500 zł (standard dla wersji M). Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa z dwoma trybami pracy: soft i fast, jonizatorem powietrza, systemem automatycznego odparowywania szyby przedniej i funkcją chłodzenia schowka dostępna jest w standardzie w pozostałych wersjach wyposażenia (L/XL).

Dodatkowo klienci mają możliwość tworzenia indywidualnej specyfikacji gdyż Kia oferuje 13 opcji wyposażenia, 10 atrakcyjnych kolorów nadwozia oraz trzy kolory wnętrza.

Podobnie jak w przypadku innych modeli Kia sprzedawanych w Europie nowy cee'd oferowany będzie z jedyną w swoim rodzaju gwarancją producenta na 7 lat lub 150 000 km. Gwarancja ta przechodzi bez ograniczeń na kolejnych właścicieli pojazdu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz