Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 15 maja 2012

Numero uno - DaciaDacia zajęła pierwsze miejsce w rankingu jakości i zadowolenia niemieckich kierowców Qualitats-Report 2012. W klasyfikacji łącznej na pozycji drugiej i trzeciej uplasowały się kolejno firmy Mercedes oraz Subaru.


Ranking przygotował z pomocą czytelników magazyn branżowy Auto Zeitung. W sumie doświadczeniami z eksploatacji swojego samochodu podzieliło się prawie 17 000 osób. Ankietowani oceniali m.in. swój stopień zadowolenia z eksploatowanego modelu, czy w ciągu ostatnich 12 miesięcy auto uległo awarii na trasie oraz czy konieczna była nieplanowana wizyta w serwisie. W sumie 94,6% użytkowników aut marki Dacia w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie zostało unieruchomionych na drodze z powodu awarii swojego samochodu, natomiast w 80,4% przypadków ich pojazd nie wymagał nieplanowanej wizyty w serwisie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz