Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 14 sierpnia 2012

Orvis - zupełnie inny Jeep
 Często u nas nie zobaczycie samochodów 4x4. Zdarza się jednak, że w oko wpada nam coś wyjątkowego, a na pewno wyjątkowy jest Jeep Grand Cherokee w edycji "Orvis" limitowanej do 5 tys. sztuk. Jak pisze właściciel: Model dedykowany jest i powstał z myślą o użytkownikach kochających łono natury i wypraw w trudniejsze tereny łowieckie dla poławiaczy ryb drapieżnych w górskich strumieniach - spining metodą muchową. 
Cóż, niezależnie od preferencji spędzania wolnego czasu, Orvis rozpieszcza dodatkowym wyposażeniem. Poza komfortem wnętrza, zwrócić na pewno warto uwagę na następujące: wał korbowy z kutej stali a nie odlewem żeliwnym który występuję we wszystkich Grand Cherokee. Zastosowano inne zawieszenie o większym prześwicie, w zderzaku przednim zamontowano 2 haki holownicze a nie jeden, dla bezpieczeństwa reduktora przed uszkodzeniem mechanicznym czyli duże kamienie zamontowano osłonę reduktora. Warto obejrzeć - tutaj.