Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 2 grudnia 2012

SPRZEDANY. Wyszukana Polecana - Lancia Thema 8.32

Po pierwsze i najważniejsze, Lancię znajdziecie tylko u nas. Właściciel zaproponował nam wyłączność na jej wystawienie i my się z tego bardzo cieszymy. Ale do rzeczy.

Oto Thema 8.32. Z limuzyną Lancii dzieli nadwozie, ale to, co pod maską to już dzieło Ferrari a wnętrze wykonała znana meblowa manufaktura Poltrona Frau. Samochód w oryginalnym, świetnie zachowanym stanie. Z kompletem wszelkich książek i podręczników. Wyposażenie również kompletne. Jest szyberdach, klimatyzacja itp. oczywistości, ale również pełna elektryka foteli włącznie z możliwością ustawienia twardości. Thema 8.32 to taka fiatowska fanaberia, ale wykonana w stylu, na jaki tylko Włochów byłoby stać. Cena za auto to 35 tysięcy złotych. Zainteresowanych kierujemy do właściciela: tel. 791-515-905. Dodajmy, że dzwoniąc podajemy na wstępie hasło "Wyszukane Samochody" - to magiczny klucz do lepszego przebiegu dalszej negocjacji. A dla tych, co nie mogą się doczekać przejażdżki - film - tutaj. Radzimy podkręcić głośniki ;)