Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 15 listopada 2013

Polowanie na Solarkę!

O tej porze roku zawsze odliczamy do dnia, w którym Drogowcy znowu dadzą się zaskoczyć. W tym roku tak bardzo nie możemy się doczekać, że aż namówiliśmy Zimnego Wiesława na wspólne oczekiwanie. Pewnie nie bardzo gościa znacie. Cóż, to brat Letniego Czesława, czyli rdzennie polski, wyjątkowo skuteczny, cytrynowo aromatyczny i jakościowo nienaganny zimowy płyn do spryskiwaczy. I tak sobie z Wiesławem uciąwszy pogawędkę, postanowiliśmy zorganizować kolejny „Wyszukany Konkurs”.
Nadsyłajcie najlepsze zdjęcia jakie na początku tej zimy uda wam się zrobić solarkom, pługom czy samym Drogowcom. Konkursowe słowo klucz to: „zaskoczenie”. Nadesłane zdjęcia trafią do „Galerii Zimnego Wiesława”. Głosować na nie poprzez lajki, przez cały tydzień, będą wszyscy fani strony Wyszukane Samochody. Udostępnienie liczy się za dwa głosy. Konkurs rusza 18 listopada i potrwa trzy tygodnie. Na koniec każdego pełnego tygodnia (czyli 25 listopada, 2 grudnia i 9 grudnia) najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone i ustąpią miejsca konkurentom. Nagrody za pierwsze miejsca to płyny „Zimny Wiesław” w zestawach 2x5l . Miejsca drugie i trzecie to kupony na 10% rabatu całego asortymentu w sklepie internetowym http://chlopakinieplaca.pl/. Taka akcja. Konkurs - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz