wtorek, 10 grudnia 2013

Rekomendacje zadowolonych klientów: Hyundai wchodzi, Yaris wychodzi

Lubię co jakiś czas dokonać w domu motoryzacyjnej zmiany. A że tym razem padło na samochód żony to sprawa stała się niezwykle delikatna. Żona od paru lat ujeżdżała Yarisa ale marzyło jej się coś mocniejszego i większego ale nadal z automatem.
Zdecydowałem, że będzie to Hyundai iX20. Potrzebowałem jednak sprzedać Toyotę i liczyłem, że uda mi się osiągnąć dobrą cenę na Koreańczyka. W takich chwilach myśli moje i telefon zwracam do Marcina z „Wyszukanych Samochodów”. Kilka lat temu z jego pomocą kupiłem bardzo korzystnie BMW, które dzielnie mi służyło. Następnie Marcin kibicował mi przy kolejnym zakupie – czego pokłosie nawet pokazał na „Wyszukanych” - kliknij tutaj.
Okazało się, że Marcin ma dobre kontakty w Hyundaiu, w którego początkach zresztą pracował w Polsce. Szybko znaleźli pasujący mi samochód i udało się wynegocjować korzystną cenę. Teraz przystąpiliśmy do sprzedaży Toyoty. I tutaj pomoc Marcina okazała się nieoceniona. Szybko znalazł chętną na kupno Yarisa, skontaktował nas i po jeździe próbnej potencjalna kupująca potwierdziła chęć zakupu samochodu. Tym sposobem z pomocą Marcina załatwiłem korzystnie dwie sprawy i to bez narażania się na jeżdżenie, koszty ogłoszeń i temu podobne. Polecam serdecznie.


Maciek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz