Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 22 stycznia 2014

Suzuki by Maruti. 2 300PLN

Wczoraj namawialiśmy was na Audi z 1995 roku, ale to w końcu Audi. Powinno nawet po latach trzymać się kupy bo, że trzyma cenę to nikt chyba nie ma najmniejszych wątpliwości.
Tymczasem dzisiaj mamy coś jeszcze starszego i zupełnie niespodziewanego. Do tego stopnia, że nie przewidujemy żeby taki wpis się u nas jeszcze kiedyś powtórzył. Zapewne z sentymentu czy zwykłej świadomości jak solidne te auta były i jak widać są, proponujemy wam Maruti. Młodsi czytelnicy mogą wcale go nie kojarzyć, ale są na pewno tacy, którzy wiedzą, że spółka Damis sprowadzała te produkowane wówczas w Indiach odpowiedniki najmniejszego Suzuki i skutecznie konkurowała z Cinquecento. Głównie mocą oraz pięciodrzwiowym nadwoziem. Maruti - tutaj.


4 komentarze:

 1. fajne autko, dobra cena :)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://tablica.pl/oferta/polonez-caro-CID5-ID4AZ9j.html#9d553a8cad


  chyba coś znalazłem ...

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajne maruti i proszę więcej złomnikowych aut - tutaj a nie takich odklejonych od realiów polskich ,aut za debiliony zł ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Nawet nie wyblakły mu tylne lampy (zazwyczaj stawały się jasne, traciły nasycenie kolorów).

  OdpowiedzUsuń