Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 23 stycznia 2014

Ti, kupuj póki tanio. 15 900PLN

Ależ ci dopiero sztuka. Warto zauważyć, że ten model francuskiej marki ostatnio mocno idzie w wartość i ładnie zadbane egzemplarze potrafią kosztować kilkanaście tysięcy Euro.
Do sprawdzenia na przykład - tutaj. Ale to są realia tam, a my mamy na szczęście nasze tu i póki co tamtejsze ceny do nas jeszcze nie dotarły, co nie znaczy, że niedługo tak się nie stanie. Ładny egzemplarz modelu 504, wyraźnie zadbany i co ciekawe w wersji identycznej jak ten z niemieckiego Ebay'a. No, poza automatyczną przekładnią. Bierzcie je póki kosztują niedrogo. Taniej już na pewno nie będzie. Peugeot - tutaj.
5 komentarzy:

 1. Chyba trzeba przedefiniować pojęcie tanio, dla większości krajowców to pojęcie tanio za auto - to samochód za 1 - 2 tys ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie trzeba przedefiniować bo to samo w sobie jest pojęcie względne. jeśli wartość rynkowa samochodu jest wyższa a proponowana niższa przy zachowaniu stosownego stanu pojazdu, to tak właśnie wygląda taniość. taniochą bezwzględną się nie zajmujmy bo naprawdę nie sztuką jest wyrzucić tysiąc złotych by nabyć zbiór części w nadziei, że to wszystko będzie zapalać i jeździć bez konieczności dodatkowych wydatków. wtedy to jest drogość przebrana za taniość.

   Usuń
  2. Konieczniość definiowania pojęć względnych jest albo podstawowa albo zbędna ale , dziękuję za wpis-na pewno potrzebny i trochę zrozumiałem.I wyjaśniam o co chodzi w moich autach i poszukiwaniach, ja mam jedno podstawowe auto którym jeżdzę na codzień i kilka fanaberii i takie na fanaberię te za 1k zł są idealne ...

   Usuń
 2. To się nadaje na dejli drajwera. Czy ktoś wie, od ktorego roku 504 ma punkty mocowania tylnych pasów (żeby fotelik można było zapiąć)?

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie z tyłu nie ma pasów bezpieczeństwa, ale co ciekawe oryginalnie są otwory umożliwiające ich montaż.

  OdpowiedzUsuń