Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 9 marca 2014

Kolejna ofiara GM - Pontiac. 49 900PLN

Żeby była jasność, ta cena wydaje nam się nieco przesadzona. Rzadkość to może i jest ale nie aż taka. A teraz do rzeczy, czyli "ad rem" ;).
Pontiac w tej wersji to wspaniały samochód a w topowym wydaniu GTP to wóz, który zawstydzi niejedno europejskie coupe. 210 koni z silnika V6 doskonale radzi sobie z rozpędzaniem wozu a pakiet stylistyczny GTP sprawia, że na auto wciąż patrzy się z przyjemnością. Wóz jest mega wygodny dla dwóch osób ale cztery jadą nim również wygodnie. Ciekawostki to wycieraczki z osiami umieszczonymi na skraju dolnej krawędzi szyby (tzw. clap hands) i piórowy resor poprzeczny tylnej osi. Europejska wersja więc nie oszczędzacie wyczerpujących rozmów przy okazji każdego badania technicznego lub spotkaniu policyjnego patrolu. Pontiac, podobnie jak Hummer, Saab czy Saturn to nieistniejąca marka. Samochodów mechanicznie siostrzanych jednak w USA nie brakuje więc o części zamienne raczej nie trzeba się martwić. Grand Prix - tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz