wtorek, 15 lipca 2014

Super-Rekin. 19 900PLN

To BMW to samochód w stanie takim jak lubimy.
Mimo upływu lat nikt nie podziurawił mu pokrywy bagażnika żeby zamontować spojler, felgi pozostały fabryczne i takoż wnętrze. Coś jest takiego w autach, które kiedyś prawidłowo ukompletował pierwszy właściciel, że nikt po drodze nie czuje potrzeby wprowadzania zmian. Nie wiemy jeszcze jak ten fenomen badać i na czym on polega, ale bezspornie tak się właśnie dzieje. Cieszmy się tak zachowanymi autami, bo niewiele ich jest, szczególnie w tym wieku, klasie i cenie. Nie to, żeby BMW było jakąś szczególną okazją w tym zakresie. To jest dobry i solidny wóz za taką samą cenę.


2 komentarze:

  1. Przez zbieranie starych prospektów samochodowych mam taką chorobę, że od razu dostrzegam nieoryginalny element w samochodzie, nawet jak byłby drobny i niedostrzegalny. Mam, wątpliwości co do oryginalności felg i kierownicy - choć specjalistą od BMW nie jestem. I dla mnie trochę za bardzo przepicowany.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sprzedałem, to auto obecnemu właścicielowi dwa lata temu za 9 tysiecy złotych. Zmienil felgi oraz olej i dołożył do ceny 10 tysiecy złotych... Byznesmen jak nic haha

    OdpowiedzUsuń