wtorek, 30 września 2014

TANIOŚĆ. Kadett - odtuningować go! 1 000PLN


Przyznajemy się do spędzenia powyżej dwóch minut na poszukiwaniu takich zderzaków, chociaż ich pochodzenia. Nie udało się. Ale nie o to chodzi. Takie dodatki w miejsce rozwiązań fabrycznych są naszym zdaniem całkiem niepożądane. Zdjęcie ich i zastąpienie fabrycznymi zderzakami sprawi, że wartość Kadetta wzrośnie.


Akcesoria tuningowe mają bowiem to do siebie, że wygladają "na czasie" tylko w tamtym czasie. Tutaj to będzie jakieś ćwerć wieku wstecz. Dzisiaj poszukuje się samochodów w tym wieku ale tylko jeśli możliwie wiele elementów zachowuje fabryczną specyfikację. W tym zresztą ten Kadett nie jest taki zły. Spójrzcie na wnętrzem na sportowe fotele. Naprawdę dobrze się to prezentuje. Zwracają też uwagę oryginalne szparunki w oryignalnych miejscach. To raczej dobry znak.
Kolejna dobra wiadomość to silnik. Pod maską nie ma rzężącego 1.2. Tu mamy 1.6 na wtrysku. Zastrzeżenia można mieć do estetyki zegarów, które są. Ale na tym ich urok się kończy. Cóż, w tej cenie nie oczekujmy jednak cudów. Radzimy natychmiast poszukać pasujących fabrycznych zderzaków (około 200 złotych komplet), co odmłodzi Kadetta i cieszyć się tanio kupionym prawie klasykiem.
Aukcja Kadetta - tutaj. Nie zamieszczamy print screen'a, sprzedający nigdzie nie podał do siebie kontaktu.

1 komentarz:

  1. Ciekaw jestem czy można jeszcze zrobić ten samochód tak aby wzbudzał te emocje co kiedyś :)

    OdpowiedzUsuń