sobota, 4 października 2014

Kraśnik - wybór 132. 20 900 do 29 900PLN

Niedawno referowaliśmy temat zakupowy Fiata 132. Wydawało nam się, że nieprędko tak obszerna oferta tego modelu się pojawi. A tu proszę. Nie dość, że dwa samochody, zresztą oba w ładnym stanie to jeszcze na dodatek - a to marzenie każdego wyszukiwacza - oba pod tym samym adresem. Co za ulga.

Oba Fiaty wydają się warte uwagi. Dzieli je przebieg, cena i w niewielkim stopniu rocznik oraz wyposażenie. Właściwie to równorzędne propozycje. Przy czym różnica w cenie wynosząca w ich przypadku niemal 1/3  nie może brać się z powietrza. Przyjrzyjmy się tym wozom.
Droższy 132 pochodzi z 1980 roku i przejechał 41 tys kilometów. Pod maską ma dwulitrowy silnik o mocy 112KM. Z wyposażenia ma wspomaganie i elektrykę szyb. Z kolei tańszy egzemplarz jest o rok młodszy z jeszcze mniejszym przebiegiem i takim samym silnikiem. Nawet wyposażenie mają identyczne.
Można zacząć dociekać, że może to lub tamto. Ale skrócimy wasze cierpienia. Niebieski jest już zarejestrowany, a ten droższy dopiero na to czeka. Telefon do sprzedającego pomógł wyjaśnić, że oba auta są w znakomitej kondycji, trzeba przyjeżdżać i oglądać. Co do ceny, jest szansa, że się dogadacie. Owszem, przyznają, że droższy Fiat jest prawdziwą igiełką a niebieski wymagał trochę pracy. Cóż, za to zawsze warto dopłacić.

Jeśli wybieracie się do Kraśnika, pamiętajcie, że zawsze czekamy na wasze wrażenia. Przyślijcie, odezwijcie się. Inni też chcą wiedzieć co wy sądzicie na temat tych Fiatów. Droższy - tutaj. Tańszy - tutaj.

4 komentarze:

 1. A ja dziś rano wstałem i jak zwykle przyszło mi coś głupiego do głowy ... może by sobie jakiegoś Fiata starego kupić ,a tu masz - co prawda myślałem o uno, tipo lub temprze ale cóż ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tajemnicy dodam, że na miejscu może Ojciec przejrzeć jeszcze inne Fiaty, ale ja nic nie mówiłem ;)

   Usuń
  2. Miałem kiedyś Tempre,..nowiutka, od sąsiada, spod koca dosłownie, znalem ja od urodzenia...alez to był szajs przeokrutny....chyba gorszego auta nie miałem :)

   Usuń
 2. Fiat 124 Coupe to jest dopiero fejne autko takie Dino dla biedniejszych :) Chętnie bym się wymienił mój 504 za 124 Coupe (oczywiście mam na myśli Fiata, a nie Mercedesa WU...

  OdpowiedzUsuń