niedziela, 5 października 2014

Ostatnie podmuchy lata. 6 500PLN

Jesień to dla kabrioletów czas dobry i zarazem niedobry. Dobry, bo wreszcie słońce nie pali po głowie i można spokojnie jeździć z otwartym dachem, najwyżej założyć czapkę gdy mocno wieje. Niedobry, bo wszyscy myślą o zimie i nikt nie chce kabrioletu kupić. Korzystajmy!

Ten wspaniały wóz trafił do nas z krakowskiego klubu 205 poprzez czytelnika Rafała. Auto ma swoją specyfikę. Co prawda pod maską tylko 1.1 więc mocy raptem 60 koni, ale za to hamulce ma od wersji 1.9 więc z zatrzymywaniem nie powinno być najmniejszych problemów. Peugeot został kompleksowo odnowiony. Spis czynności znajdziecie w opisie w zlinkowanym ogłoszeniu.
Od siebie możemy dodać, że wóz robi solidne wrażenie. W odróżnieniu od pożądanych 1.9 cechuje go fajna prostota, wręcz minimalizm. A pamiętajmy, że do przyjemnego korzystania z kabrioletu, nadmiar mocy naprawdę nie jest konieczny. Podoba nam się podejście do jego odświeżenia. A sam wóz atrakcyjnie się prezentuje w tym niebieskim, na który Francuzi na pewno wymyślili swoją fantazyjną nazwę. Zresztą zapytajcie sprzedającego. Jako fanatyk modelu, na pewno będzie wiedział ;).

Link do ogłoszenia Peugeot - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz