wtorek, 21 października 2014

TANIOŚĆ - Do odszczurzenia. 1 200PLN

Ustalmy coś względem działu "TANIOŚĆ". Staramy się, żeby było stylowo, ale czasami trzeba włożyć tutaj trochę swojej pracy. Na przykład coś wymienić drobnego, uprać auto, umyć szyby, takie tam. Wiele wozów wygląda tak, jak ten nieszczęsny Warczybąg gdyż ich właściciele o nie już nie dbają. Co jest zupełnie niesłuszne.

Bolesna prawda jest jednak taka, że tylko wy i wasze dobre chęci mogą przywrócić tym wozom blask i energię do dalszej jazdy.  I nie, nie robimy sobie z was jaj. Wiemy i znamy takie przykłady, że ludzie wsiadają do starego Wartburga i śmigają aż miło. Pamiętają przy tym żeby nalać mu świeżej oliwy do silnika, sprawdzić połączenia elektryczne, zmienić żarówki w kabinie, bo pewnie już dawno wszystkie poprzepalane.
Nie wolno jednak przesadzić. O ile jesteśmy zwolennikami pełnej sprawności mechanicznej to na tym poziomie cenowym darowalibyśmy sobie nadmierną troskę o estetykę. Niech sobie te parę ognisk rudej kwitnie. Nie patrzmy na te nic nie znaczące wgniotki. One tylko dodają charakteru tej maszynie.

 Pamiętajmy też, że wyposażony w volkswagenowski silnik 1.3 Wartburg to nie jest żadna zawalidroga. Wręcz przeciwnie. Potrafi drzeć asfalt aż miło, w tym dlatego, że jego zawieszenie nie przewidywało obcowania z tak ogromną mocą.
Uśmiechnijcie się do Wartburga i pomyślcie. Ze wszystkimi inwestycjami wyniesie was on może dwa tysiące. Chyba warto je wydać żeby zimą nie stać na przystanku w oczekiwaniu na autobus, który być może nadjedzie.

Link do ogłoszenia - tutaj.

4 komentarze:

  1. Jakoś kandydatów na deratyzatorów nie widać a i brak oc nie zachęca a szkoda bo to autko ma potencjał ... tylko czy starczy determinacji ...

    ps. młody absolwent technikum z dobrego domu poszukiwany ,w przeciwnym razie czeka go z ł o m

    OdpowiedzUsuń
  2. o posze a środku grzyby i pleśnie gratis ... ale tam musi być aromat.

    OdpowiedzUsuń