niedziela, 5 października 2014

WYSZUKANY POLECANY - Wyszukany Kubek

Tak sobie pomyśleliśmy, że może niektórzy z was chcieliby mieć nas na stałe pod ręką. I tak wpadliśmy na pomysł kubeczków. Pomysł sam w sobie nie jest nowy. Zdarzyło nam się już wcześniej pić wodę z kranu za pomocą jakiegoś naczynia. Okazało się jednak, że współczesna technika pozwala takie naczynie zamówić z własnego pomysłu nadrukiem. Tak powstały "Wyszukane Kubeczki".

Trochę się głowiliśmy jaki motyw graficzny można by uznać za wspólny dla całego grona czytelniczego. Odpadły przeto sylwetki kultowych samochodów a hasła w stylu "Lewa w górę" czy "Prawa w dół" to nie jest nasze ulubione pole.
Koniec końców spojrzeliśmy na tablicę rozdzielczą wozu i myśl niczym błyskawica przeszyła redakcyjne umysły. W ten sposób powstała kolekcja czterech motywów graficznych opartych o kontrolki z deski rozdzielczej lub ikonki stosowane na przyciskach znajdujących się pod ręką kierowcy.
Mamy nadzieję, że wam spodobają się co najmniej tak bardzo jak nam. A jeżeli tak, to nie odmawiajcie sobie tej przyjemności i wpadajcie po "Wyszukany Kubek" i/lub inne akcesoria z naszej ekskluzywnej linii do sklepiku - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz