poniedziałek, 27 października 2014

Z przodu jak Zastava, z tyłu jak...? 29 700PLN

Chyba nie ma cienia wątpliwości, że tył tego samochodu wygląda jak... Ferrari. Co prawda jest jeszcze kilka innych samochodów o sportowym charakterze, które wzorują się na tej stylistyce, ale chyba nie ma wśród nas nikogo, kto wątpiłby w pochodzenie takich okrągłych lamp tylnych.

Co tu gadać, taki Fiat to jest coś. Co prawda sylwetka Zastavy z jej tyłem hatchback też może się podobać, ale takie coupe (jeju, który to już raz zmuszam was do przełykania tego słowa?) prezentuje się o niebo lepiej. Na pewno korzysta na tym też sztywność nadwozia a zgrabnie zarysowany bagażnik świetnie uzupełnia bryłę Fiata.
Niektóre auta wiele obiecują z zewnątrz a potem rozczarowują. Nie Fiat. Tu kierowca ma przed sobą tylko dwa okrągłe zegary pod minimalistycznym daszkiem. Świetnie też wyglądają te, znane również z Zastavy, wloty powietrza pod przednią szybą.
Poza sportowym wyglądem i aspiracjami, Fiat 128 również może wiele zaoferować. Silnik można łatwo poddać tuningowi i uczynić z tego wozu prawdziwego sportowca. I ten sportowiec będzie nie tylko sprawnie jeździł ale też świetnie wyglądał. Polecamy.

Aukcja Fiata - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz