Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 24 listopada 2014

A mówili, że tylko na "SB" numerach jeżdżą... 38 900PLN

Podobnie jak to było z modelem Thesis, fama głosi, że jedyne widywane na ulicach egzemplarze aktualnej Delty mają tablice zaczynające się od liter "SB". Innymi słowy, są to prasowe lub służbowe samochody firmy Fiat. Tak bardzo ludzie nie wierzą, że dealerzy Lancii są w stanie sprzedać cokolwiek. A tu proszę...

Może niedaleko ta rejestracja odbiega od stereotypu, ale jednak "C" to nie "S", więc mamy ewidentnie do czynienia z samochodem, który sprzedano. I to poza Fiata. Co cieszy. Ta Delta nie miała zbyt dobrego przyjęcia u fanatyków marki. Cóż, stanowiła zbyt dalekie odejście od dokonań poprzedniczki. Żadnym bykiem nie mogła się równać z osiągnięciami kanciatej Delty. Nie dla niej tworzono trasy Rajdu Monte Carlo.
W tej Delcie, której przykład widzimy na zdjęciach, postawiono na elegancję i praktyczność. I ta kombinacja wyszła Włochom świetnie. Czepiałbym się projektu wnętrza, które jednak za bardzo "daje fiatem", ale może niesłusznie. Bryła za to jest mistrzowska a tylne fotele z przesuwną kanapą to świetny pomysł.
Prezentowany egzemplarz pochodzi z 2008 roku ale przejechał tylko niespełna 40 tys kilometrów. Nikt by nie powiedział, że auto ma już sześć lat. Wciąż wygląda świeżo i nowocześnie. Nawet na tle najnowszej konkurencji w klasie kompaktów, którą Delta i tak bije przestronnością kabiny. Warto dodać, że pod maską Delta ma udany silnik 1.4 turbo o mocy 150 koni. Zdecydowanie warto się zainteresować.
Delta w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Ta sama 4kzł taniej http://otomoto.pl/lancia-delta-salon-polska-oryginal-C34615210.html

    OdpowiedzUsuń