Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 17 listopada 2014

Dziwak ale ma sens. 4 900PLN


Nie wszystkie samochody mają równy start w samochodowe życie. Niektórym projektanci tego startu wcale nie ułatwiają. Sprawiają, że ich nadwozia wyglądają dziwacznie i doprawdy trudno znaleźć takiego śmiałka, który zgodziłby się paradować po okolicy dziwacznym wozem.
Jest wiele przykładów na dziwne czy wręcz dziwaczne wozy. Niestety, wiele z tych aut to przedstawiciele klasy aut tanich. Takich, na które stać więcej kupujących. Tak się składa, że wśród tych tańszych wozów znajdujemy np. Renault Thalię, Fiata Albeę ale również Poloneza Atu. Oczywiście, tego typu przykładów nie brakuje też wśród droższych wozów, jak opisywany już tutaj Pontiac Aztek czy opisywany wszędzie koncepcyjny model SUVa Bentley'a.

Jak by na to wszystko nie spojrzeć, nie brakuje przykładów samochodów, którym już na starcie było ciężko. A jednak, wiele z tych historii kończy się happy endem i te pokraczne chwilami automobile znajdują swoich wiernych wielbicieli (np. Garbus czy Panda). Miejmy nadzieję, że tak będzie i w tym przypadku.
Włoski rynek, z którego pochodzi to kombi na bazie Opla Corsy, jest (albo był) miejscem gdzie takie wynalazki szczególnie dobrze sobie radziły. Nawet takie jak Rayton Fissore - opisywany u nas też. Włosi jak naród wyczulony na piękno i chwilami piękny (Monica Bellucci), widać lubi czasami przypozować na tle takiego dziwaka. Wiadomo, że wtedy samemu wygląda się lepiej.


Jeśli zatem włoski styl i styl życia jest wam bliski, zainteresujcie się tym wynalazkiem. Ogólnie to i tak nie wygląda źle.

Ogłoszenie z Corsą - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz