Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 25 listopada 2014

TANIOŚĆ - Ale uszczelkę pod głowicą trzeba zrobić. 950PLN

Górną granicą w dziale TANIOŚĆ jest kwota 1200 złotych. Prezentowane Polo wstępnie mieści się w niej dość komfortowo, ale właściciel z góry uprzedza, że trzeba w aucie zmienić uszczelkę pod głowicą. Moim zdaniem, przy odrobinie wysiłku można to zrobić w kwocie bardzo bliskiej granicznej kwocie. No, może troszkę ją przekraczając.

Polo kombi to jeden z bardziej lubianych przez Czytelników małych samochodów. Urok takiego Polo wciągnął nawet kolegę dziennikarza - Rafała Jemielitę. Ponad rok temu Rafał nabył taką "polówkę", dopieścił i z zadowoleniem ujeżdżał aż do września. Wtedy jego auto odkupił inny czytelnik "Wyszukanych". Podobno Polo Rafała mieszka teraz pod Warszawą.
Rafał obiecał mi podesłać tekst podsumowujący swoją relację z Polo. Liczę na to, że w końcu ten tekst dośle i będziemy mogli go przeczytać. Mało tego, mam nadzieję, że nowi właściciele rafałowego VW również się odezwą i przyślą chociaż kilka zdjęć. Na koniec apel - jeśli ktoś z was kupi tego Polo, odezwijcie się, napiszcie. To zresztą dotyczy też innych Czytelników, którzy kupili auto polecane u nas. Czekam na wasze głosy.
Polo w aukcji - tutaj.

1 komentarz: