Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 4 listopada 2014

TANIOŚĆ - Coś dla prawdziwego hipstera. 1 200PLN

Podobno grasują ostatnio po miastach  grupy ludzi przebranych w kolorowe czapki i fikuśne spodnie co to mówią o sobie, że hipsterami są. Bliższe przyjrzenie nie zaowocowało uwagami na temat znaczących różnic od całej reszty, ale jednego hipster zdaje się pilnować ponad wszystko: musi się odróżniać.

I właśnie z myślą o tych skądinąd sympatycznych stworach, dzisiejsza TANIOŚĆ. Od każdej innej taniości odróżnią ją to, że jest kompletnie inna. To wiekowa już Mazda 323 (egzemplarz w kolorze złotym i nadwoziu sedan przeceniono ostatnio z pięciu na trzy tysiące) jako hatchback, na czarnych tablicach, których hipster będzie mógł bronić niczym niepodległości i w stanie co najmniej zadowalającym.
Stan zadowalający to w dziale TANIOŚĆ jest wóz, który odpala, skręca, jeździ i hamuje. Nie ma obowiązku wyglądać acz miło by było, gdyby nosił znamiona pomysłu na projekt. Co nie znaczy, że na 323 nie pojawi się tu i ówdzie rdzawy wykwit, ale mechaniczne elementy przeżyją zapewne całą tę budę.
Mazda jest kolejnym przykładem, że do dzisiaj przeżyły nie tylko egzemplarze bezprzebiegowe ze Szwajcarii bo to potrafi każdy samochód. Nam bardziej imponuje stan tego, który od trzydziestu lat przetacza się po ulicach i wciąż jest gotów takie zadanie codziennie wykonywać.

Mazda w ogłoszeniu - tutaj.

Złoty sedan na Wyszukanych - tutaj.

Szwajcarskie Mazdy - nówki - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz