Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 1 listopada 2014

TEKST SPONSOROWANY - '96 Ford Windstar

Vany amerykańskie różnią się znacząco od europejskich. Przede wszystkim tym, że przy projektowaniu tych pierwszych górę bierze wygoda wszystkich jadących a w tych drugich więcej uwagi poświęca się ich wyglądowi i właściwościom dynamicznym.

Windstar to tradycyjny amerykański van wyposażony w nowoczesne podwozie. Ma cztery hamulce tarczowe, ABS a nawet Nivomat tylnej osi automatycznie poziomujący wóz z zależności od obciążenia. Oferuje mnóstwo przestrzeni wokół wygodnych foteli, także indywidualnych w drugim rzędzie. Do napędu Forda wykorzystano znany z modelu Taurus silnik V6. Oczywiście benzynowy i współpracujący z przekładnią automatyczną.

Patrząc na ten wóz czasami trudno uwierzyć, że ma już niemal dwadzieścia lat. Wciąż wygląda świeżo żeby nie rzec nowocześnie. Windstar to także szybki rodzinny samochód. Prowadzi się precyzyjnie a moc silnika V6 okazuje się zupełnie wystarczająca do autostradowych podróży. Wierzyć się nie chce, że można cieszyć się takim wozem, w takim stanie w takiej cenie. A jakiej?
Link do aukcji Windstara - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz