Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 22 grudnia 2014

WYSZUKANY POLECANY - Ojciec cruisingu... 11 999PLN

Samochody opatrzone etykietą "Wyszukany Polecany" z reguły staramy się dobierać tak, żeby były wyjątkowe, smaczne, atrakcyjne cenowo. Ten ostatni aspekt ustalamy z reguły ze sprzedającym. Po prostu dzwoniąc podajecie na dzień dobry hasło "Wyszukane Samochody" i cena odpowiednio opada. Lub otrzymujecie przy kupnie auta inny bonus.

W zasadzie w tym przypadku nie powinno się nawet wspominać o możliwości obniżki ceny. Ta bowiem nie odgrywa w przypadku kluczowej roli. Tu najważniejsze jest, że mamy do czynienia z modelem Caprice Classic pierwszej generacji, który zapoczątkował udaną historię tych aut - można powiedzieć, ostatnie trzydzieści około lat sedanów full-size.
Za kierownicą tych Chevroletów zasiedli chyba wszyscy znani aktorzy Hollywood, większość amerykańskich policjantów a także agentów Secret Service, DEA i CIA. Te auta woziły dzieci do szkoły, młode mamy do galerii handlowych zwanych w USA "Mall'ami". To w nich młodzież amerykańska - i mówimy o pokoleniu lat 80. - rozpoczynała start w dorosłość (tak to sobie właśnie nazwiemy). Te wozy, pomalowane na żółto, zastawiały kiedyś całe ulice Nowego Jorku. Cała zaś reszta świata marzyła o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się tak samo.
Dziś Caprice Classic jest do kupienia w Polsce. Kosztuje niewiele a proponuje bardzo dużo. Przede wszystkim ma równą karoserię i wyjątkowo zdrowy napęd. Gwarantuje komfort i powagę na drodze ale przede wszystkim ten Chevy dostarczy waszym uszom wrażeń tak przyjemnych, że słuchanie jakiejkolwiek muzyki zejdzie na plan dalszy.

Pamiętajcie, hasło jest "Wyszukane Samochody". Aby kupić, dzwońcie ;)

Chevy na aukcji - tutaj.

1 komentarz:

  1. Ale bym nim kruzował w słynnym i kultowym programie jutubowym kruzing z Baldwinem,ale jako zyjący w ubóstwie jedynie celuje w zakres taniość ...

    OdpowiedzUsuń