Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 12 grudnia 2014

SPRZEDANY. Wyszukany Polecany - Terenowość nie zna granic... 14 500PLN

Wysoka cena zakupu przesądziła o tym, że ten model Opla nie zrobił w Polsce nigdy oszałamiającej kariery. Owszem, trafiały do nas auta z kolejnych rąk, przeważnie diesle i słabo wyposażone. Dobrze jednak wiedzieć, że Frontera to globalny model, który sprzedawano na całym świecie. A skoro tak, to oferowano go również z bogatym wyposażeniem i mocnym silnikiem. Tak jak w tym przypadku.

Ten model Frontery ma pod maską ponad 200 konny silnik V6 współpracujący z automatyczną skrzynią biegów. Tak wzmocniona terenówka może śmigać z prędkością pod 200km/h i przyspieszać do setki w czasie poniżej 10 sekund. Takim osiągom towarzyszy naprawdę konkretny pomruk spod maski. To daje satysfakcję.
Frontera to wóz w oczywisty sposób przewidziany również do pracy w terenie. Nadwozie posadzone na ramie, mocny reduktor i korzystne wartości kątów natarcia i zejścia oraz spory prześwit sprawiają, że zjazd z  asfaltu nie kończy się tutaj łamaniem plastików. Auto po prostu kontynuuje jazdę po nawierzchni wybranej przez kierowcę.
Przyjemna jest też kabina tego Opla/Isuzu/Hondy/Holdena, bo pod tymi markami Fronterę sprzedawano. Miejsca jest dość dla pięciu osób a mimo już 12 lat jakie minęły odkąd opuściła fabrykę, terenówka wręcz rozpieszcza ilością i standardem wyposażenia. Co ważne, wszystko jest sprawne.

Na hasło "Wyszukane Samochody", które należy podać przy kontakcie ze sprzedającym, korzystna oferta :)

Frontera na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz