Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 4 stycznia 2015

Dzieło Chrisa Bangle'a. 3 900PLN

W Europie mówiło się o nim w swoim czasie jako o pogromcy BMW - człowieku, który tradycyjną bawarską markę sprowadził na kraj przepaści. Prawda jest taka, że Chris Bangle tchnął życie w niemieckie samochody, tak jak wcześniej zaszalał na południu Europy, u Fiata.

Bravo/Brava i Coupe to właśnie modele, które wyszły spod ręki Amerykanina za czasów jego pobytu we Włoszech. Fantazyjne, ciekawe, inspirujące, ociekające charakterem. Mówcie co chcecie, ale takie te Fiaty właśnie są. Może nie wszystkie z nich zestarzały się z godnością, to samo można rzec o "banglowym" BMW 7.
Obecnie Chris porzucił już wysokie stanowisko w BMW i... wrócił do Włoch. Mieszka w Toskanii i zajmuje się produkcją wina. Jak się domyślam, nie samą produkcją. Kto ma ochotę, może dziełami Bangle'a zachwycać się dalej na co dzień. Warto.

Fiat na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz