Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 7 stycznia 2015

Moment nigdy nie jest idealny... 79 000PLN

Nie wiem czy macie podobnie, ale przypominam sobie, że w trakcie podejmowania decyzji o zakupie kolejnego samochodu, nachodziły mnie czasem wątpliwości. Jedną z nich było "czy to jest właściwy moment na taki zakup?" Cóż, ciężko jest udzielić odpowiedzi na tak zadane pytanie, ale w tym przypadku wydaje się ono uzasadnione.

 Jak wiadomo, moment nigdy nie jest dobry, a już na pewno nie idealny. Ludzie lubią sobie zadawać takie trudne pytania, czym często odbierają sobie całą radość dokonywania zakupu. I tu dochodzimy do kolejnego jakże często stawianego pytania: czy to (auto) jest mi potrzebne. Na szczęście w tym tutaj przypadku odpowiedź może być tylko jedna: nie ;).
I niech takie postawienie sprawy nie uchodzi za jakąkolwiek krytykę tego Jeep'a, wręcz przeciwnie. On nie będzie wam potrzebny, jak potrzebna by była wczorajsza Micra. Nie jest to bowiem praktyczne wozidełko, żeby podskoczyć na bazar czy do tesco. Ale do kina, do kawiarni w centrum, do roboty? No właśnie, może jednak taki wóz mógłby odmienić wasze nastawienie do pewnych wyjazdów, do rzeczywistości?
Są samochody, które z pewnych powodów stają ponad całą resztą motoryzacji. Do takich należą hydropneumatycznie bujane Citroeny, bulgoczące silnikiem V8 Chevrolety czy zachwycające swoją postawą i niezłomnością terenówki. I to auto własnie do nich należy. Można je podziwiać w detalu ale też odpalić i zanurzyć w błocie. Komuś kto to ceni, nic w nim nie będzie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie.
Jeep w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz