sobota, 31 stycznia 2015

Oferty zbiorowe - Viggen. 24 900PLN

W tym tygodniu niewątpliwym hitem w waszych komentarzach stała się oferta wielu starych/nowych Mazd. Co prawda okazało się, że sprawa była już opisywana. Znaczy się, wiem, bo nawet tutaj już pierwsze Mazdy z tajemniczego sezamu przedstawialiśmy, co nie znaczy, że stała się przez to mniej popularna. Ciekawe zatem, czy tak samo będzie z ofertą rzadkich modeli Saaba.

Viggen to oczywiście tylko taka nazwa topowej kompletacji modelu 9-3. Niby zatem nic wielkiego. Mocniejszy silnik, lepsze fotele, sztywniejsze zawieszenie. A do tego te kuszące rzadkie znaczki na błotnikach. Czy zatem jest się o co bić? I tak i nie. Podobnie jak w przypadku tych starych/nowych Mazd. Dla jednego to absurdalna oferta archaicznego samochodu w horrendalnej cenie. Na jej korzyść przemawia tylko stan samochodów - jak nowy. W przypadku Saabów jest nieco inaczej. Każdy wyjeździł swoje kilometry, dzisiaj 9-3 to nie jest już model, który kogokolwiek kładłby na kolana, a już na pewno nie motoryzacyjną konkurencję. Trzeba jednak przyznać, że Viggen ma to coś, czego innym autom często brakuje. Zgadzacie się?

Jeden Viggen to jedno, ale cała gromadka takich wozów to już zupełnie co innego. Niby mówi się, że rynek samochodowy ledwo się czołga a tu proszę, do wyboru do koloru. Ktoś się nie bał, zaryzykował i teraz można wybrać sobie takiego Viggena, na jakiego tylko przyjdzie ochota. Poniżej na zdjęciu oferta aut a link do ogłoszenia - tutaj.
Po


3 komentarze: