Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 8 stycznia 2015

Wyszukany Samochód 2014 Roku - głosowanie trwa

14 samochodów, setki obserwujących, trzy nagrody. Taki jest togoroczny Plebiscyt na "Wyszukany Samochód 2014 Roku". Czytelnicy zgłosili czternaście samochodów spośród prezentowanych na blogu w 2014 roku. Teraz trwa rywalizacja pomiędzy autami. Nie ma rady, każdy powinien oddać głos.

Rzecz jest banalnie prosta. Wystarczy kliknąć - tutaj - żeby przejść do strony głosowania a następnie oddać swój głos lub nawet kilka na wybrane samochody. Lider ma ich w tej chwili niemal 200, co nie znaczy, że pozostali nie mają szans w walce.


Warto powalczyć. Na głosujących czeka satysfakcja, a na tych, którzy te "wyszukane" zgłosili do udziału, upominki z "Wyszukanych Akcesoriów". Głosowanie jeszcze do niedzieli, 11 stycznia. Ogłoszenie wyników w poniedziałek, 12 stycznia. Powodzenia ;)
Link do strony z głosowaniem - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz