Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 18 lutego 2015

Być może zmiana planów... 10 500PLN

Ostatnio przekonałem się, że w kwestii pewnych wyborów nie należy zbyt wiele planować. Może się bowiem zdarzyć, że z planów nic nie wyjdzie a w ostatniej chwili człowiek decyduje się na coś zupełnie innego niż to, co planował. Pewnie myślicie, ze chodzi mi o jakieś śluby czy coś ale ja tymczasem wciąż o jednym...

W moim przypadku zmiana dotyczyła wyjątkowo motocykla. Przymierzałem się do jednego a skończyło się na zupełnie innym. Co ciekawe, podpowiedział kolega - szczęśliwie z dużo większym doświadczeniem - i jak się okazało, chyba słusznie. Pierwsze przymiarki już były, czekam na ocieplenie. W sprawach samochodów jednak nie ma takich temperaturowych ograniczeń. Dlatego ja z kolei mam radę dla tych, którzy czają się na Golfa pierwszej serii. Kupcie zamiast niego Scirocco.
O ile Golf to Golf i nikt nie podważa jego pozycji, o tyle Scirocco to coś jak Golf, ale o wiele rzadsze. Jeśli więc decyzja ma dotyczyć zakupu nieco starszego i raczej nie najtańszego samochodu, zdecydowanie doradzam wybór czegoś, co nie jest oczywiste. Nie tylko po to, żeby samemu się wyróżniać. Przede wszystkim po to, żeby wybrane auto potem przez długi czas cieszyło swoją wyjątkowością.
Scirocco w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Ja też się przymierzałem długo do róznych ale od lat niemogę się przymierzyc ;)

    OdpowiedzUsuń