czwartek, 5 lutego 2015

Digital i wszystko jasne. 3 500PLN

Niektóre samochody są ładne. Inne mogą być praktyczne. Znalazłyby się też takie, które mają jakąś technologiczną ciekawostkę, która zdecydowanie odróżnia je od innych. Rzadko jednak zdarza się, żeby jeden samochód miał wszystkie te cechy naraz. A taka właśnie jest Tempra.

 Z tą urodą to może nieco przesadzam, ale na pewno Tempra jest autem, którego formę łatwo jest docenić i znaleźć w niej odniesienia do architektury. Generalnie, nie kaleczy wzroku. Jako kombi nie można jej też zarzucić nic w temacie funkcjonalności. Bije inne kombiaki swoim opuszczanym w dół zderzakiem. Można zatem wozić długie przedmioty bez konieczności jazdy z otwartą klapą. A gdy zapadnie zmrok, wszystkich szokuje deska z zegarami Digital. Era cyfrowa.
Co prawda cyfrowe wyświetlacze przyjmują się w samochodach opornie, ale auta pretendujące do miana supernowoczesnych, właśnie w takie są wyposażane. Tempra nie stanowi tu wyjątku. Jest przy tym świetnym kombi z dość mocnym silnikiem 1.6. Moim zdaniem zasługuje na uwagę.
Tempra w ogłoszeniu - tutaj.

4 komentarze:

 1. Fajne. A tu podobny zawodnik:)
  http://otomoto.pl/renault-21-nevada-r21-4x4-youngtimer-C35253834.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no, a to widziałeś? ;) http://www.wyszukanesamochody.pl/2014/10/przejazdzka-takie-kombi-to-ja-rozumiem.html

   Usuń
 2. Nieee. Wielkie dzięki! Podeślę koledze który jest tym autkiem zainteresowany:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń