niedziela, 8 lutego 2015

Pomyśleć, że szło w tak eleganckim kierunku... 9 900PLN

Wprost w głowie się nie mieści, że po takim samochodzie Opel zaproponował ten karton po telewizorze, jakim jest następna Vectra. Tutaj widać przemyślane linie nadwozia i przyjemne w dotyku materiały. Niestety niewiele z tego zostało w następcy.

Mam z takim Oplem ostatnio więcej do czynienia i prawdę mówiąc zastanawiam się skąd miałem o nim wcześniej kiepskie mniemanie. Te auta gładko suną po jezdni, mają całkiem ergonomicznie rozwiązaną kabinę a przede wszystkim są świetnie wyciszone. No, przynajmniej ten mój jest. Zdaję sobie bowiem sprawę, że wiele egzemplarzy może być zużytych już ponad normę i przez to zatraciły swoje oryginalne zalety. Ale mówimy o aucie w dobrym stanie, bo do takich z pewnością zaliczyć można ten tutaj. To wóz z jubileuszowej serii Opla - specjalnie na nowe millenium.
Egzemplarz jest dość luksusowo wyposażony jak na klasę pojazdu. Skórzane tapicerki, miękkie wykładziny, automatyczna klimatyzacja i stonowany wygląd zewnętrzny sprawiają, że nawet dzisiaj Vectra prezentuje się kusząco. Czy wystarczająco aby przekonać kogoś do wydania na nią 10 tys złotych? Zobaczymy.
Vectra na aukcji - tutaj.

1 komentarz:

  1. W Oplach nie gustuję co prawda ale ten budzi szacunek.Ładnie to wszystko wygląda

    OdpowiedzUsuń