sobota, 7 lutego 2015

WYSZUKANY POLECANY. Electric Blue. 13 999PLN


Uuuu, to prawdziwa rzadkość proszę państwa. O ile w wersji sedan można wciąż w tym modelu przebierać to jeśli chodzi o coupe to sytuacja nie jest taka różowa. Jest kilka aut, owszem. Ale większość nadszarpnął już ząb czasu lub pazur tuningu. W dodatku kombinacja: mocny silnik+coupe+quattro+ nieziemski kolor jest osiągalna tylko tutaj.
W dodatku na żywo wygląda chyba jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Widziałem, to wiem. Przyznam, że o ile oferta Audi nigdy jakoś specjalnie do mnie nie trafiała, z wyjątkiem późniejszego A6 ale o tym już było parę razy, to Coupe 80 stanowi w niej specjalną pozycję.
Ani on zgrabny, ani powabny, ale ma ta sylwetka w sobie coś pociągającego. Widać, że to mocny i zadziorny zawodnik. I tego wizerunku właśnie oczekuje się po sportowym aucie z mocnym silnikiem i pewnym napędem. A nie ma chyba pewniejszego nad "quattro".
Co przyciąga z zewnątrz, w środku może się okazać mniej kuszące. A co to jest? No na przykład tuningowa kierownica BBS z epoki. Kochamy BBS za ich fantastyczne felgi, ale ten wolant to nie jest najwyższy moment w historii marki. To samo dotyczy lewarka zmiany biegów - do zmiany ;).
To oczywiście drobiazgi, bo ważniejsze od tego jak wygląda jest to, jak Audi jedzie. A możecie mi wierzyć, że jest co poczuć. Zresztą, sami się możecie przekonać. Pamiętajcie, że skoro ja go polecam, to wy na tym skorzystacie. Dzwoniąc, zaczynajcie od hasła "Wyszukane Samochody" ;).
Audi na aukcji - tutaj.

2 komentarze:

  1. Wygląda na prawdziwą perełkę za którą warto zapłacić troch więcej byle by ją mieć ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ok.Ciekawa wersja, ale chyba przereklamowana.Jak dla mnie auto w którym nic nie jest powycierane i porwane jak informuje sprzedający powinno mieć przede wszystkim czystą tapicerę (zobaczcie fotel kierowcy czy kanapę-wtarty, wrośnięty brud), cały nie popękany klosz w przednim zderzaku po prawej stronie i lepiej spasowany prawy błotnik oraz lepiej dobrany kolor lakieru na elementach powtórnie lakierowanych.Sorry ale to auto nie tworzy wizerunku zadbanego egzemplarza ale może moje oczekiwania są zbyt wysokie...

    OdpowiedzUsuń