Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 2 marca 2015

Najmodniejszy kolor sezonu... 9 999PLN

Oscary to ceremonia poświęcona tyleż rozdaniu filmowych nagród co wskazaniu projektantów ubrań, którzy w nadchodzącym sezonie będą mogli liczyć na zamówienia fanów filmowych gwiazd oraz oczywiście wybraniu koloru sezonu. W tym, jeśli po stosownych kreacjach sądzić, dominować ma rzekomo biel.

To dla mnie żadna nowość. Biel to kolor z tych tzw. nieprzemijających. Podobnie jak czerń. Wszystko pozostałe przychodzi i odchodzi. W modzie. Bo w motoryzacji to już bywa różnie. Trzeba jednak przyznać, że biały samochód, o ile nie "zdobią" go rdzawe zacieki, to pojazd na wskroś elegancki. Niestety, nie wszystkie auta dobrze się w bieli prezentują. Na szczęście Volvo 240 do nich nie należy. Nawet w prezentowanej dzisiaj wersji kombi.
"Dwuseta" jest w wersji amerykańskiej. Ma grubsze zderzaki i nieco inne lampy. Poza tym jednak niczym nie różni się od aut osiągalnych w Europie. No, może też tym, że ma klimatyzację, uznawaną tak długo po naszej stronie Atlantyku za luksus.
Samochód świetnie się prezentuje, również poza swoim koncertowym kolorem. Materiały nie noszą śladów przejechanych kilometrów. A warto zwrócić uwagę, że mamy do czynienia z egzemplarzem, który pokonał już ich niemal pół miliona.
Volvo na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz