niedziela, 15 marca 2015

Smacznie i elegancko. 7 900PLN

O stanie technicznym i wizualnym sprzedawanych samochodów można by długo i namiętnie. Fakt pozostaje faktem, i nie da się z tym dyskutować, że o niebo przyjemniej jest kupić auto zadbane niż takie, przy którym dopiero otwiera się przed nami perspektywa napraw i zabiegów blacharsko-lakierniczych.

Właśnie dlatego czasem nie ma się co silić na nadmiar testosteronu w organizmie tylko przyznać, że samochód ze słabszym silnikiem, ale całkiem przyzwoicie wyposażony i bardzo elegancko się prezentujący (uwaga do sprzedającego - koniecznie prosimy o dołożenie zdjęć wnętrza, bo skoro nie zostały zamieszczone to potencjalnie tam może się kryć jakiś wstydliwy chochlik), otóż taki właśnie samochód spokojnie wybierzemy zamiast polepionego szrota ale z rzędową szóstką i szperą. Mowa o tej frakcji miłośników BMW, która bez sześciu cylindrów obejść się, póki co, nie może. Bracia, otwórzcie swoje serca na prostsze i słabsze modele. Tam czeka na was zaskoczenie ;).
Poza silnikiem, stanem i kolorem, bardzo podoba mi się nadwozie tego egzemplarza. Coupe to kolejny okaz gatunku, tym razem w wykonaniu BMW. Nadwozie przetrwało moim zdaniem próbę czasu a samochód wart jest zainteresowania. Ładne egzemplarze mają szansę powoli zyskiwać na cenie.
BMW w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz