poniedziałek, 23 marca 2015

Sprzedający trafnie to ujął. 14 900PLN

Jestem absolutnie pewien, że większość prezentowanych tutaj samochodów jest raczej daleka od ideału. I nie o ideale technicznych tu mówimy, bo to chyba oczywiste, że samochód z drugiej ręki to już czysta loteria uzależniona niemal w całości od tego na jakich właścicieli dane auto trafiło. Raczej mam na myśli ideał samochodu jako taki. Ale czy on w ogóle istnieje?

Trudno ująć ideał czy wzorzec samochodu bo każdemu pasuje co innego. Dlatego jestem pewien, że znajdzie się ktoś, kto na widok tego auta wykrzyknie "Eureka" i doda "tego właśnie szukałem". I nie będzie to koneser kabrioletów ani fanatyk amerykańskiej motoryzacji. Ten człowiek będzie chciał pojeździć czymś innym niż wszyscy a składany dach nie będzie mu w stanie w tym przeszkodzić.
Cavalier to dość tani i popularny model u Chevroleta. Produkowany latami i zawsze w kilku odmianach nadwoziowych, ten Chevy adresowany był do osób młodych (niezamożnych) i takich, które nie miały ochoty wydawać zbyt wiele na samochód.
To nie znaczy, że i w takim modelu nie odnajdziemy szalonych udogodnień, jak na przykład cyfrowe zegary w miejsce analogowych. Jak by jednak niedrogi nie był to model, kabriolet zawsze rządzi się swoimi prawami i stoi ponad zwykłym sedanem czy coupe. Tak, jak prezentowany samochód.
Cavalier na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz