niedziela, 22 marca 2015

TYLKO U NAS - Wyszukany Polecany. Niespotykanie niski przebieg. 39 500PLN

Niedawno spóźniłem się żeby pokazać wam Fiestę z przebiegiem chyba tysiąca kilometrów. Niby niewiele w niej takiego było, poza właśnie tą nowością. Ale z drugiej strony, czyż to nas właśnie nie urzeka - ta możliwość zakupu niemal nowego auta, które pochodzi już z zupełnie innej epoki.

Atuty tego egzemplarza nie ograniczają się jednak li tylko do niskiego przebiegu, który wynosi niespełna 17 tys kilometrów. Liczące ponad ćwierć wieku BMW to bowiem na wskroś nowoczesny sedan z mocnym benzynowym silnikiem, automatyczną skrzynią biegów, pełną elektryką i klimatyzacją. Na dobrą sprawę nic mu nie brakuje do rywalizowania ze współczesnymi autami tej klasy. Przy czym stylistyką to 525i po prostu większość przyćmiewa.
Nie pytajcie skąd się jeszcze takie auta biorą. Biorą się i koniec. O ile w przypadku BMW można to jeszcze przynajmniej próbować pojąć, to wspomniana Fiesta nie dawała najmniejszych szans na sensowne wytłumaczenie. Nie przejmujmy się jednak powodami, dla których to auto w takim stanie się zachowało. Raczej cieszmy się, że jest i można je kupić. Pewne rzeczy są bowiem droższe od pieniędzy.
BMW oferowane jest przez Klasykę Gatunku, kontakt do sprzedającego - tutaj. Pamiętajcie o haśle: Wyszukane Samochody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz