poniedziałek, 9 marca 2015

Wiosna, wiosna, wiosna... 23 999PLN

To taka pora roku, że w ludzkość wstępuje nowa energia. Chce nam się żyć i chce nam się wyjść. Od wczoraj mam zresztą swoją teorię na ten temat. I ciekaw jestem czy się ze mną zgodzicie. Otóż, wedle moich przemyśleń, zasługi za to wszystko należy przypisać rzeżusze...

Tak, właśnie tak. Przecież zawsze przed świętami wielkanocnymi większość społeczeństwa hoduje na spodeczkach i w specjalistycznych gliniankach brązowe ziarenka posiane na wilgotnej wacie. Nie wszyscy ją lubią a dodatkowy atrybut rzeżuchy czyli jej zapach to jednak nie jest coś, co powszechnie można uznać za przyjemność. Tak czy owak, święta i ogólne ocieplenie sprawiają, że podbieramy sobie tę roślinkę i dokładamy do kanapek. Z tego zaś płynie zwiększony optymizm. A jak nie z tego to chociaż z samego patrzenia na zielone. W takim razie, zawsze warto nadmiar energii skierować na działania w terenie. A nic tak się do nich nie nadaje jak Wagoneer.
Ten model to jeden z dłużej produkowanych Jeep'ów. Widać zarówno forma jak i funkcja spotkały się tutaj w tzw. złotym środku. Teraz do kupienia. I to wcale nietanio. Ale dobry Wagoneer wart jest tej ceny.
Wagoneer w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz