piątek, 27 marca 2015

WYSZUKANY POLECANY. Zabierzcie mnieeee ;) 39 900PLN

W dzisiejszym kontekście tytuł wpisu ma dwa znaczenia. Poza oczywistym wezwaniem ambulansu pozostaje to drugie... najczęściej używane w chwilach gdy dopada nas graniczące z zachwytem niedowierzanie. Przecież to nie może być prawda: Gelenda, przedłużana i karetka.

 A jednak, okazuje się, że świat motoryzacji proponuje czasem rozwiązania, o których właściciele szarych metalików nawet nie słyszeli. Co gorsza, zapewne też nie usłyszą pozostając w fascynacji kolejną odsłoną swojego korpowozu.
Nam to na szczęście nie grozi, dlatego domyślam się, że podobnie jak ja, wpadniecie w zachwyt na widok tego ambulansu. Adresowany jest oczywiście do bardzo wąskiej i wyspecjalizowanej grupy odbiorców, ale nie zdradzę chyba tajemnicy jeśli ujawnię, że były plany przebudowy na kampera. Wiecie, wakacje, te rzeczy.
Karetka ma wszystko to, co karetce do służby potrzebne, z noszami włącznie. Jeśli macie odpowiednie uprawnienia i zlecenia, można od razu przystąpić do ratowania ludzi. Może jednak i wam zrodzi się w głowie szalony pomysł kolejnej przeróbki. Nic mnie nie zdziwi odkąd kilka dni temu kolega podjechał pickupem Mercedesa na bazie karawanu. Ale to zupełnie inna branża ;).

Aukcja Karetki - tutaj. Sprzedający poleca użycie hasła "Wyszukane Samochody" przy pierwszym kontakcie.

2 komentarze:

  1. cudo, nie na kieszeń komuś komu system ślubował ubóstwo ;) ale poldonem karawanem też jest fajnie ;) parkowac mniej

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudo jak cudo ale dla fanatyka Gelendy i purysty to jest karetka na bazie Steyr Puch a nie marca G

    OdpowiedzUsuń