wtorek, 28 kwietnia 2015

TANIOŚĆ. Wozić się jak naczelny Classic Auto ;) 1 150PLN

Czasami odnosi się wrażenie, że pewnymi autami nie wypada po prostu się poruszać. Jakimi? Przecież doskonale wiecie. Żadnym na F na przykład. Czyli Fiatem, Fordem i Francuzami. Cóż za niedorzeczność. Dzisiaj zadaję kłam temu zwyczajowi.

Bo powiedzcie szczerze, czy wolelibyście łatać starego Volkswagena, tylko dlatego, że ma ten magiczny znaczek na atrapie zamiast wozić się elegancko takim ocynkowanym Tipo? Wiadomo, że nie. W końcu rdza to chyba to najgorsze zło i do walki z nim trzeba stanąć z mocno otwartą przyłbicą i pełną kieszenią. Inaczej grozi nam śmierć na polu walki. Mówią, że to chwalebna rzecz ale moim zdaniem - i przychylę się w tej kwestii do rozumowania sąsiadów z południa, Czechów - nie jest chwalebne zginąć tylko właśnie przeżyć. I to akurat, takie Tipo jest wam w stanie zapewnić. O czym przekonany jest również redaktor naczelny zaprzyjaźnionego Classic Auto. Taki mają wóz redakcyjny.
Odrzućcie więc na bok stereotypy i podążajcie dumnie ciemną doliną. Niech sobie pordzewialcy drwią po kątach a po nocach leczą rdzawe rany. Wy śmigajcie zadowoleni samochodem pozbawionym takich niespodzianek. Nie mówię, że takie jest to Tipo, ale warto niejedno sprawdzić by znaleźć to swoje.
Tipo w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz: