poniedziałek, 27 kwietnia 2015

SPRZEDANY. TYLKO U NAS - Pełen bak paliwa w cenie... 16 500PLN

Im bliżej publikacji mojego tekstu w dziale Rynek - Classic Auto - tym bardziej na aktualności zyskuje temat niskich przebiegów w starszych samochodach. I musi paść jak zawsze aktualne pytanie: czy jeśli starszy i z niewielkim przebiegiem to wciąż musi być całkiem wyjątkowy pojazd czy wystarczy coś zwyczajnego?

Tym razem, na zasadzie całkowitej wyłączności od naszego stałego partnera z Wrocławia, mamy Audi 100. Znany chyba wszystkim model, limuzyna z mocnym benzynowym V6 pod maską. Silnik połączono z ręczną skrzynią biegów, praktycznie nie ma się tu co zepsuć. Dodatkowym atutem auta jest jego przebieg: 92 tys kilometrów.
No i właśnie, czy on budzi wasze pragnienia? Czy wieczorami marzycie o posiadaniu takiego C4? Czy jadąc swoim autem wyobrażacie sobie jak brzmiałoby to V6? I, na koniec, czy dalibyście za niego 16 tys złotych? Nadarza się świetna okazja aby udzielić sobie odpowiedzi na te pytania. Piszcie na formularz kontaktowy lub odzywajcie się przez stronę FB sprzedającego - tutaj - z hasłem "Wyszukane Samochody.

1 komentarz: