środa, 20 maja 2015

Oddech, spokój, elegancja. 25 900PLN

Jakoś na początku tego roku gościła tutaj biała e34 kombi z silnikiem 1.8. Ileż to wtedy było wygadywania, że silnik za słaby czy cena za wysoka. Silnik wydawał się zupełnie adekwatny, co potem docenił jej nowy właściciel, a cena. Cóż, z perspektywy dzisiejszego wpisu wydaje się ze wszech miar sensowna.

Ale nie po to się tu dzisiaj spotkaliśmy, żeby wyciskać jakiekolwiek okazje. Od tego jest wtorkowa taniość i jej nic w tym względzie nie przebije. Tutaj możemy nasycić oko pięknym i spokojnym kolorem nadwozia, docenić jego spokojną ale jednak dynamiczną linię oraz poddać się urokowi liczb: 71 tysięcy kilometrów przebiegu, 2.5 litra pojemności i prawie 200 koni mocy. Moim zdaniem już te trzy wiadomości wystarczają do podjęcia tematu. Gdy zaś obejrzeć zdjęcia to... powiedzmy wprost, to jest właśnie to. Dobre wrażenie robią jasne elementy wnętrza i takaż tapicerka. Wiemy jak wrażliwe są to punkty tych BMW dlatego tym bardziej cieszy ich świetny stan.

BMW w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Nawet z takim przebiegiem to jest przegięcie cenowe... Nie dość że automat to jeszcze jedna z najbiedniejszych wersji wyposażenia. Dlaczego nie potrafią znaleźć naprawdę porządnych, bogatych wersji? Hmm.. E34 w bogatszej wersji wydaje mi się, że jest tak dobre, że po prostu Niemcy nadal nimi jeżdżą, bo to są świetne samochody!

    OdpowiedzUsuń