niedziela, 24 maja 2015

Omega USA. 12 000PLN

Ależ kiedyś to w samochodach panowało zamieszanie. Amerykanie sondowali rynek Europy, zaprawiając nasz kontynent swoimi coraz to bardziej egzotycznymi modelami. Jednocześnie jednak, w USA trwała moda na samochody z kontynentu przodków. Tak powstał Cadillac Catera.

Na pierwszy rzut oka niemożliwością wydaje się odróżnienie Opla od Cadillaca. No bo co to za różnica skoro inny jest grill, tylny pas lamp i dodatkowy spojler na pokrywie bagażnika. Zresztą taki spojler w tamtych czasach to była sprawa obowiązkowa. Nic co miało pod 200 koni pod maską nie mogło się obyć bez demonstracji siły na tyle. A jak coś miało mniej to skrzydełko mogło być nawet wyższe.
O ile zmiany nadwozia są subtelne to w kabinie posunięto się trochę dalej. Gdy bowiem zmianie ulega cały panel konsoli środkowej a wnętrze samochodu ze smutnej czerni wpada w optymistyczną, jak by nie było, szarość, to chyba możemy mówić o głębokich zmianach. Dodatkowo, zmieniono kolor i czcionkę wyświetlanych komunikatów. Po prostu Omega z USA.
Catera w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz